Louisianalı kız 139 üniversiteye kabul edildi

Günümüz gençliğinde gerçekten öğrenmek ve gelişmek isteyenlerle tanışmak nadirdir. İlgi alanları ve hobiler değişmiş gibi görünüyor. Şimdi ilk etapta gençleri ilgilendirebilecek tamamen farklı konular var. Ancak bu, bilgisine yüzde yüz güvenen genç bir Norman kızı için geçerli değildir.

Cormier 18 yaşında, Early College Academy ve South Louisiana Community College’dan mezun oldu. Ama en ilginç olanı, 100’den fazla koleje kabul edilmiş olmasıdır. Burslarının toplam tutarı yaklaşık 8,7 milyon dolardı. İnanılmaz ama gerçek.

O ve annesi, ülkedeki kolejlerden gelen mektupların olduğu iki dosya doldurdu. Bu kadar çok sayıda okul olması güzel. Ancak 140 randevuya rağmen başvurucu tercihinde hata yapmamıştır.

Bu sonbaharda, doktor olmak için New Orleans Üniversitesi’ne gitmeye karar verdi. Genç bayanın hayatı daha yeni başlıyor. O planlarını hayata geçirmek için zamana sahip olabilmesi için bu yolda başarılı olmasını diliyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: