Barınaktaki herkes, sevimli pitbull’un kolayca evlat edinileceğinden emindi

Nitro adlı köpek kurtarılıp sığınağa getirildiğinde, tüm çalışanlar tatlıya aşık oldular. O şimdiye kadarki en güzel gülümsemeye sahip olduğu için çalışanlar kısa sürede evini bulacağını düşündüler. Ama başka bir şey oldu. Aradan 981 gün geçti ama Nitro hala şefkatli sahibini bekliyor.

Beş yaşındaki köpek neden barınakta olduğunu anlamıyor ve sabırsızlıkla ömürlük yuvasını bekliyor. Bütün işçiler onu büyük bir zevkle sevip önemsese de, barınak hayatını sevmiyor. Kendi ailesine ve şefkatli bir sahibine sahip olmak onun için daha çok tercih edilir. En sevdiği mesleklerden biri bahçede oynamaktır. Dışarı çıktığında genişçe gülümsemeye başlar, bu da çalışanları eğlendirir.

Sığınakta kendini mutsuz hissetse de her zaman gülümser ve güzel yüzüyle herkesi kendine çeker. Tatlı, gelecekteki sahiplerini eğlendirmeye ve hayatlarını mutlulukla doldurmaya hazır. Avluda oynamayı, koşmayı, yürümeyi ve birçok çılgın şey yapmayı sever.

Böylesine büyüleyici bir köpeğe sahip olmaya hazır olan şefkatli aileler barınağa başvurabilirler. Ancak hayvanın çok hareketli ve oyuncu olduğunu ve onunla çok vakit geçirmek zorunda olduğunu bilmeleri gerekir. Küçük çocuğu veya evcil hayvanı olmayan bir aile tarafından evlat edinilmesi onun için daha iyi olur. Nitro, şefkatli ailesini bekliyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: