Küçük çocuk köpek yavrusu için Lego’dan bebek arabası yaptı

Gracie adında köpek yavrusu ön ayakları olmadan doğdu. Yetiştiriciler bebeği 2 günlükken attılar. Neyse ki bebeği olduğu gibi kabul eden ve ona iyi bir hayat sağlamaya karar veren nazik insanlar tarafından bulundu. Aile bebeğe baktı fakat ona nasıl hareket ettireceğini bilmiyordu. Felçli köpekler için bebek arabaları çok pahalıdır.

Köpek yavrusu hızla büyüdü ve böyle bir bebek arabası, üretim sürecinde bile ona artık küçük olabilir. Sonrasında 12 yaşındaki Dylan kendisine verilen legolardan köpek yavrusu için bir bebek arabası yaptı. Bebek arabasının rahat ve kompakt olduğu ortaya çıktı, ayrıca boyutu köpek yavrusu büyümesine göre ayarlanabilir. Bebek yetişkin olduğunda, bireysel boyutlarına göre kalıcı ve güçlü bir bebek arabası yaratmak mümkün olacak.

Birkaç haftada hayvan bebek arabasına alıştı. Gracie şimdi evin etrafında hızla koşuyor ve sokakta yürüyor. Bebek arabası ona çok küçük olur olmaz, Dylan ayrıntıları ekler ve yeniden boyutlandırır. Köpeği karnının altına rahat ettirmek için yumuşak köpük kauçuk koyarlar.

Birkaç ay sonra, bebek arabasına büyük tekerlekler takıldı. Gracie büyüdüğünde gerçek bir tekerlekli sandalye verildi, ancak geçici bir tekerlekli sandalye sayesinde aktif oldu, tekerlekli sandalye kullanmayı öğrendi. Gracie şanslıydı. O evini ve sevecen insanları buldu. Sokaktaki her köpeğin evini bulsun.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: