Zavallı köpek sevgilisinin işyerinden hiç ayrılmadı

Umutsuz hayvan, ölen arkadaşına sadık kaldı. Bu çok heyecan verici. Buboy’un hikayesi dünyanın her yerinden milyonlarca insanı kendine çekiyor.

Buboy, Filipinler, Pampanga’daki kolejlerden birinin önünde oturdu. Sevgili arkadaşını görmek istedi. Ancak kapıyı açma ya da saatlerce orada geçme çabaları o adam öldüğü için faydasızdı. Bu sahne, zavallı bebeğe nasıl yardım edileceğini planlayan işçilerden biri tarafından fark edildi.


Marcelo, köpekle ilgilenen beklenen kişiydı. Hatta güzel köpeğinin yanına gelip onu doyurmak için ders almadığı durumlar bile oldu. Meslektaşları onu herkese destek olan çok kibar ve yardımsever bir adam olarak tanımladı. Sevgili insanının geri döneceğine inanan zavallı köpek için çok zordu.

O gelişini aynı yerde bekledi. Zavallı köpeğin kötü durumunu gören adamın meslektaşı, geçen sefer veda etmek için sadık hayvanı mezara götürmeye karar verdi. Şimdi köpek biraz daha sakindi. O sevgili erkeğini bir kez daha görme fırsatı buldu. Ancak o kadar heyecan vericiydi ki şimdi adamın mezarını terk etmek istemiyordu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: