Köprüden atılan köpek yavrusu, kurtarıcısına kavuştu

Bir nezaket eylemi hayvanlar tarafından bile her zaman takdir edilecektir. Bir gece, Bob Hoelter araba kullanmak yerine en sevdiği mağazaya yürümeye karar verdi. Dükkana gitmek için bir köprüyü geçerken, aşağıdan gelen zayıf ve hüzünlü bir ses duydu. Yaralı yaratığı aramak için köprünün altından ve çevresinden geçti. Sonunda onu gördüğünde, ağzı bantlanmış korkmuş bir köpek yavrusu görünce kalbi kırıldı. Zavallı köpek, önceki sahipleri tarafından köprüden aşağı atılmıştı.

Hoelter, köpeği hemen en yakın hastaneye götürdü. Hastanenin müdürü Lori Kovavich, köpek yavrusu tedavilerini acil bir öncelik olarak belirledi. Yaptıkları ilk şey, namlusunun etrafındaki, cilde gerçekten zarar veren bandı çıkarmaktı. Ona antibiyotik merhem ve iğne verdiler. Ayrıca, yavru köpeğin ameliyat gerektiren kırık bir bacağı olduğunu keşfettiler. İlk tedaviyi bitirdikten sonra köpek yavrusu için rahat bir yatak yaptılar.

Yavru köpeğin hikayesi viral hale olduktan sonra yerel bir aile olan The Wittings, köpeğe anında aşık oldu. Aile onu evlat edinmeye karar verdi ve ona Louie adını verdi. Bu noktada, köpeği kurtaran adam hala bilinmiyordu. Onu hastaneye getirdi ve adını söylemeden gitti. Ancak bir gün Hoelterin yeğeni, kliniğin Facebook gönderisini gördü, yeniden bir araya gelmelerini mümkün kıldı.

Köpek nihayet kahramanına kavuştuğunda, onu hemen tanıdı ve ona elinden gelen tüm sevgiyi göstermek için koştu. Bu onun hayatını kurtaran adama teşekkür etmenin yoluydu. Louie, Hoelter’ın yüzünü yalamayı bırakmadı. Nobady, Louie’nin kahramanını tanıyacağını düşündü ama köpekler bizi şaşırtmaktan asla geri durmadı. Louie bugün yeni ailesi Wittings’le birlikte yaşıyor, ancak hayatını kurtaran adama minnettar olmaktan asla vazgeçmeyecek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: