Kurtarma ekibi köpeği hemen serbest kurtardı

Böyle bir durumda bir hayvanın var olabileceğine inanmak zor. Köpeğin saçı yok, sağlıklı değildi, açtı. Stephanie Smith-Justus köpeği Virginia Caddesi’nde görmüş. Bu bir köpek evi. Adam onu ​​gördüğü andan beri köpek kaçıyordu. Stephanie’nin veteriner olması sevindirici, hayvana yardım edebiliyor. 

O geçmişte birçok köpeği kurtardı. Kız hayvanı aldığında köpeğin kısa sürede iyileşeceği belliydi. Köpek, 7 Mayıs 2015 tarihinde keşfedildi. Doktorun komşusu köpeği görmüş ve köpeğin çok kötü durumda olduğunu söylemiş. Köpek terk edildi. Ciddi bir hastalıktan acı çekiyordu. Hemen hastaneye kaldırılan köpek muayene edildi.

Veteriner onu muayene ettiğinde, tüm vücudu enfekte olduğu için üzgün bir şekilde ağladı. O kadar zayıftı ki hareket bile edemiyordu. Bakteriyel bir enfeksiyon geçirdi. Kilo ve saçlarını kaybetmişti. 50 gün yoğun bakımda kaldı. Birkaç kez muayene edildi ve çok sayıda ameliyat geçirdi. Zar zor yemek yiyordu, ancak birkaç denemeden sonra durumu sürekli olarak iyileşiyordu.

Köpeğe yaşadığı sokağın adı verildi. Pek çok olaydan geçti ve hala hayatta. Her hafta veterinere götürülüyor. Güzel bir oyuncağı var.  Daha canlı ve sağlıklı oldu. Kurtarma ekipleri sayesinde köpek hala hayatta ve tüm hayatını yaşıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: