Ölen köpeği kurtaran itfaiyeci onu tekrar görünce şok oldu

Sacramento itfaiyecisi Mikke Thavley, acil durum çağrısına giderken köpek yavrusunun sesini duydu. Bu ağaçların arasında bir yerden geldi. Mike işini bitirdi, ama bu köpeğin düşüncesi onu terk etmedi. Geri dönerek çığlığın ne olduğunu görmeye karar verdi. O ölmek üzereymiş gibi görünen köpek yavrusu görünce şok oldu. Mikke her şeyi öğrenmeye karar verdi.

Yavru köpeğin sahipleri tarafından taciz edildiğini, işkence gördüğünü öğrendi. Sözde ailesi daha sonra onu bir ağaca bağlayıp yağan yağmurda bırakmaya karar verdi. Köpeğin her tarafı uyuzdan kaynaklanan yaralarla kaplıydı. İyi kalpli Mikke, acısını biraz olsun hafifletmek için onu eve götürmeye ve ılık suyla yıkamaya karar verdi. Köpeğe Chunkie adını verdi ve onu bakılmasına barınağa götürmeye karar verdi.

Onu orada bıraktıktan sonra itfaiyeci Chunkieyi unutamadı. Emin ellerde olduğunu ve endişelenecek bir şeyi olmadığını anlamıştı, ancak hayvanı yeniden görmeyi çok istedi. Onu kurtardıktan ertesi gün Chunkieyi ziyaret ettiğinde hoş bir sürpriz oldu.

Onunla yaralarını örten sevimli pembe süveterde tanıştı. Kurtarıcısını görünce kollarına atladı ve onu öptü. Mikke, Chunkienin gözlerinde daha iyi bir yaşam umudu olduğunu gördü. İtfaiyeci onun tepkisinden etkilendi. O Chunkieyi evlat edinmeyi düşündü.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: