Kurtarılan köpek, adamın nezaketine aynı şekilde karşılık verdi

Çaresiz köpeği kurtaran adam, nezaketine cevap vereceğini beklemiyordu. Sadie adında Alman çoban köpeği barınağa götürüldüğünde, yeni ortama uyum sağlayamadığı için stresteydi. Barınak personeli, köpeğin çok sadık ve kibar olduğunu biliyordu. Ancak erkeklere karşı kötü davranışı, geleceği konusunda onları endişelendirdi.

Yerini bulamadı ve ona ne olduğunu anlamadığı için çok agresifti. Sadienin onu kızdırmamak için ona nasıl davranması gerektiğini bilen sabırlı sahibine ihtiyacı var idi. Günler sonra barınağa gelen adam ona aşık oldu. İlk başta köpek ondan hoşlanmadı, ama sonra adam onu kendine çekebildi. Personel, hayvanın sonunda dikkatli sahibini bulduğundan emin.

Çift birbirleriyle yakından ilişkiliydi ve ayrılmaz arkadaş oldular. Ama bir gün korkunç bir şey oldu. Myers isimli sahibi gece felç geçirdi, yere düştü. Akıllı hayvan ona yardım etmek için acele etti. Yüzünü yaladı ve komşuların dikkatini çekmek için havladı. Myers hareket edemeyince köpeğin tasmasını yakaladı ve akıllı hayvan ne yapacağını anladı. Babasını telefona çekti.

Sadık evcil hayvan, sahibine endişelenip kahramanca adımı sayesinde kurtardı Köpek sabırsızlıkla onu bekliyor ve yakında tekrar buluşacaklarını biliyor. Köpeğin babasını ne kadar çok sevdiğini ve onu çok özlediğini söylemeye gerek yok.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: