Kedi dünyanın her yerinde insanların kalplerini eritiyor

Japonyanın Kagoshima şehrinde Nyyankichi adında bir kedi yaşıyor. Belki kısa kuyruklu bu kedi Instagramdaki gönderiler için özel yapılmış, tek bir kötü resmi yoktur.

Oturduğu, başını çevirdiği veya bir yerde yürüdüğü herhangi bir çekim, Photoshopta özel olarak sahnelenmiş görünüyor. Aslında öyle değildir. Sadece Nyyankichi, bir kedi olarak çocukluğundan beri podyumda bir modelmiş gibi davranıyor.

Nyankichinin sahibi bir ev sahibi değil, ülkesini dolaşmayı seven bir kişidir. Aynı zaman, kedisini her yere götürür ve yerel cazibe merkezlerinin fonunda foto çeker. İşte Nyankichi, dumanı tüten volkanın fonunda. Burada sahilin en ucundan geçiyor ve bu yerin ana cazibe merkezi gibi görünüyor.

Karla kaplı Japon dağlarının veya çiçek tarlalarının fonunda Nyankichinin destansı resimleri hakkında söylenecek şey yoktur. Sudaki Nyyankichi fotoğrafı inanılmaz derecede mükemmel görünüyor. Nyyankichinin muhteşem fotoğrafları, Instagramda 66 binden fazla ve Facebookta 124 binden fazla takipçiye ulaşmasını sağladı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: