Araba kazasından zarar gören köpek kurtarmacılar sayesinde iyileşiyor

Araba kazasından sonra hayatta kalan köpek yavrusunun hikayesi çok ilham verici. 5 Martta emekli bir öğretmen evinin önünde yaralı yavruyu gördü.

Adam, bebeğin ihtiyaç duyduğunu fark etti. Köpeği evine götürdü ve ona su verdi. O bir şiş su içtiği kadar susamıştı. Sonrasında adam köpeğin sudan daha fazla ihtiyacı olduğunu anlayıp Maui Humane toplumuna yöneldi.

Köpeğin sadece arabada yaralanmadığı, aynı zamanda kafasındaki bir mermi olduğu ortaya çıktı.Kuruluşun çalışanları, ötenazinin iyi amaçları için sahibini vurduğuna inanıyor, ancak gerçekte yanılıyordu.

En iyi niyetler çok zorlu bir deneyime dönüştü.Şok, köpeğin yaşamaya devam etmek için sıradışı bir gücü olduğudur. Esnekliği şaşırtıcı.Tamamen iyileşmek için altı hafta gerekli oldu.

İyileştikten sonra köpek bir barınağa götürüldü. Şimdi küçük kız harika hissediyor. Aktif kişiliğini gösterip evlat edinen ebeveynleri bekler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: