Bebeği yılandan kurtaran köpek

Bu hikaye Amerika Birleşik Devletlerinde yer almıştı. Şimdi bir köpeğin bir çocuğu yılandan nasıl kurtardığına şaşıracaksınız. Evet, evet yanılmıyorsunuz, bir köpek bir çocuğu yılandan kurtarmıştı.

Yaklaşık beş yıl önce, Amerika Teksas eyaleti San Angelo şehri çevresindeki evlerden birinde ilginç bir hikaye yaşanmıştı. Jim Mellon ve Lucy Grant o gün kendilerin evlilik dördüncü yıldönümünü kutluyordu. Bu dört yıl süresinde güzel çiftin aşklarını daha da güçlendiren bir kızı Amanda olmuştu.

Kısacası, o gün Jim ve Lucy kendlerin evinin bahçesinde birkaç arkadaşıyla birlikte evlilik yıldönümünü kutlamaya karar vermiştiler. Akşamleyin küçük Amanda çok yorulmuştu ve Lucy bebeği uyutup eşi ve arkadaşlarıyla kendi törenine devam etmeye karar vermeşti. Böyle de yapmıştı, Lucy bebeği evin yatak odasında uyutup eşinin yanına dönmüştü.

Yılan sürünüp küçük Amandanın bulunduğu yatak odasına ulaşmıştı ama Lesy köpeği birden yılanın niyetlerini tahmin ederek önünü kesmişti ve hırlamaya daha sonra havalamaya başlamıştı. Köpeğin seslerini duyan Jim ve Lucy arkadaşlarla birlikte odaya acele edip Lesynin yılanı yakaladığını hem de pençesini kafasına koyduğunu görmüştüler.

Jim ve Lucy hemen Polisi arayıp yılanı etkisiz hale getirmiştiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: