Adam dünyanın en iyi işine sahip

Bu adamın adı Gil, fakat herkes ona kedi diyor. O muhtemelen dünyanın en zevkli işine sahip. Bu kedilere bakmak ve onlara sarılmak. Mesleği olarak Gill Nanes veterinerdir ve hayvanları, özellikle kedileri sever. Gil, aynı zamanda veteriner kolejine devam ederken bir veteriner kliniğinde veteriner asistanı olarak çalışmaya başladı.

Kolejin sonunda, mesleğinin yalnızca kedilerde olduğunu fark etti. Gil bu hayvanlarla özel bir bağlantı bulmayı başardı. O şimdi New York’ta iki veteriner kliniği işletiyor. Gil sadece kedileri tedavi etmekle kalmaz. Aynı zamanda özellikle ruhuna batmış olanları da eve götürür. Şimdi evde 14 kedisi ve 4 köpeği var.

Gil, Instagram’da işten birçok fotoğrafın yanı sıra evcil hayvanlarının fotoğraflarını da yayınlıyor. O “Veteriner hekim olmanın en iyi yanı, sadece hayvanları kurtarmak değil, hayvanın iyileşmeye başladığını görmektir.” diyor. Gill’in evinde yaşayan kediler sadece sokakta bulunmadı, ötenaziden kurtarıldı.

Barınaklarında, çoğu ölümcül hasta veya sakat olduğundan, kendilerine aileler bulma planlarında anlamsız olarak kabul edildiler. Gil, onları yanına alarak hayatlarını kurtardı. Gil, kedilerle etkileşim kurmak için çok zaman harcıyor. Tıpkı bakım ve ilaç gibi onların da buna ihtiyaçları olduğuna inanıyor.Gil “İyileşen bir kedinin bana “Teşekkür ederim” der gibi kafasını yüzüme sürtmeye başlamasına bayılıyorum. Benim için bu en iyi ödül” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: