Çocuğu kurtaran sağır-kör köpek

Aile, üç yaşındaki Aurora’nın kaybolduğunu polise bildirdi. Akrabalarına göre, kız evden yalnız çıktı ve ortadan kayboldu.

Polis, Queensland’deki South Downs çevresindeki ormanlık alanı ve tepeleri aramaya başladı, ancak kızın izine rastlamadı. Sadece saat sekizde, yoğun bir şekilde kaplı bir tepenin tepesinde yaklaşık 15 saat geçiren Aurora’yı bulmayı başardılar.

Kızın ilk zayıf sesi Aurora’nın büyükannesi Lisa Bennett tarafından duyuldu. Kıza yol gösteren bir köpek gördüğü tepenin tepesine acele etti. 17 yaşında sağır ve neredeyse kör bir köpekti.

Köpeğin bütün geceyi Aurora’nın yanında geçirdiği, vücudunu ısıttığı ve ona yardım gelmesini beklediği ortaya çıktı. Serin ve nemli havaya rağmen, kız susuzluk ve birkaç çizik dışında acı çekmedi.

Aurora ailesi, kızı terk etmediği ve onu kurtarmaya yardım ettiği için Max’e minnettardır. Kahramanlığı nedeniyle kendisine “fahri polis köpeği” unvanı verildi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: