Çocukların saçlarını ücretsiz kesen kuaför

Yaz sonunda, birçok insan dünyanın sonu olduğunu düşünür. Okula geri dönmelisin, tekrar öğren! Bazılar için en korkutucu kısım, özellikle alt sınıflarda sıklıkla zorlandığımız okumadır elbette.

Bu yüzden Iowa’lı kuaför Courtney Holmes, okul çocuklarına çok ilginç bir şekilde yardım etmeye karar verdi. İki çocuk babası Courtney, okula geri dönmenin ne kadar zor olacağını hayal etti. Kendisine yüksek sesle kitap okuyan tüm çocukların saçlarını ücretsiz kesmeye karar verdi.

“Çocuklar saçlarını kesmeye geldiklerinde önce onlara istedikleri kitabı seçebilecekleri masaya kadar eşlik ediyorum. Aniden okuyamazlarsa veya zorluk yaşarlarsa, onlara yardım ederim birlikte okuruz “diyor kuaför.

Bu girişim sonucunda Courtneyde büyük bir çocuk kuyruğu oluştu. Önce 4 çocuk geldi ve sonrası kuaför salonunun önünde hem şık görünmek hem de iyi kuaföre kitap okumak isteyen yirmiden fazla çocuk var idi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: