Dünyanın en korkunç arayışı

55 yaşındaki San Diego sakini Ras McCain ve kız arkadaşı Carroll, dünyanın en korkunç arayışı olan ve seviyesi burada maksimumu aşan bir “hayalet mülk” açtılar. Oyun 8 saat ama henüz kimse görevi tamamlayamadı! Kural olarak, görevin başlamasından 2 saat sonra insanlar dur ում oyunu vaktinden önce bitir derler.

Burada oyuncular bağlanır, yılanlarla dolu bir kafese zorlanır, yapay kanla doldurulur, örümceklerin olduğu bir odaya yerleştirilir.

Bölgede her biri en acımasız işkence aletlerine sahip 4 oda bulunuyor. Unutulmamalıdır ki, oyun boyunca ziyaretçiler, karakterleri o kadar gerçekçi görünen oyunculardan korkar ki, çoğu zaman korkudan bayılır.

McCammy’nin malikanesi bedava, inan bana, sahipleri zorlukları çeşitlendirmek için her türlü çabayı gösteriyor. Her yıl arayışın yaratıcıları, en popüler korku filmlerine dayanan yeni arsalar ortaya koyuyor.

Eve girmeden önce, cesaretliler zorunlu bir tıbbi muayeneden geçmeli ve ciddi hastalıkların olmaması için uygun izin almalıdır. Sadece 21 yaşını doldurmuş olanlar kabul edilmektedir.

Hiç kimse tüm denemelere dayanamadı, denizciler ve doğa sporları hayranları bile onlarca yetişkin adam gözlerinde yaşlarla bu odadan kaçtı. İnanılmaz ama şimdiden 24 bin kişi bekleme listesinde.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: