Kadın sokak kedisini evlat edinmeye karar verdi

Bu yavru kedinin hikayesi Berlinde başladı.Mary her gün dışarıdaki kedileri besledi. Evdeki tüm sokak kedilerini barındıramayan kadın, zorlu sokak koşullarında hayatta kalmasına yardımcı olmak için onları beslemeye karar verdi. Ama bir gün Mary, Rocket adında çok sıra dışı bir kedi yavrusu yakaladı.

Kedi çok farklıydı. Arkasında iki ayağı yoktu. Kadın ona yaklaşmak istediğinde, kedi “kendi başına kaçtı”. O böyle kusurla doğmuş olabilir, ama zaten iyi uyum sağladı.Aynı akşam Mary kedileri beslemek için geri dönüp kediyi tekrar gördü. Çocuk artık kadının görünüşünden korkmuyordu, ona yaklaşmasına izin verdi.

Kadın hayvana karşı koyamayarak onu, yaşamasının çok daha kolay olacağı evine götürmeye karar verdi. Yeni yerde ilk gece, yavru kedi için çok huzursuz, heyecan vericiydi. Kedi kayboldu, her zaman ağladı, çığlık attı, sahiplerinin uyumasına izin vermedi. Ama Marie pes etmedi, yavru kediye mümkün olan her şekilde yardım etmeye karar verdi. Kedi her geçen gün daha sakinleşti. Bir süre sonra kedi alıştı.

Kedi muhtemelen kadının ona zarar vermek istemediğini fark etti. Kedi, kurtarıcıya teşekkür etmek için elinden gelen her şeyi yaptı, bu yüzden her zaman efendisinin yanındaydı, minnettarlıkla çığlık attı. İki bacağı olmamasına rağmen, kedi bir sandalyeye veya kanepeye kolayca tırmanabilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: