Kahraman sokak kedisi terk edilmiş çocuğun hayatını kurtardı

Hayvanlar dünyası, kahramanca eylemleriyle insanları şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Özellikle annelik içgüdüsü ve tehlikeyi hissetme yeteneği inanılmazdır. Güzel bir kedi olan Masha, annelik içgüdüsüne sahip kahramanca bir eylemin parlak bir örneğidir. Terk edilmiş bir bebeğin hayatını donmaktan kurtardı. Maşa,sevimliydi ve mahallesinde yaşayan iyi kalpli insanlar onu her gün beslerdi. Kışta bile bir süre ısınmak için evlerinde kalmasına izin veriyorlar.

Irna Lavora, bu sevimli kediye sürekli yemek veren cömert insanlardan biridir. Bir kış günü, 68 yaşındaki bu kadın çöpünü atmak üzereyken, aniden garip bir ses duydu. Başlangıçta ne ses olduğunu anlayamadı ama daha dikkatli olunca bunun bir kedi olduğunu anladı. Onun Masha olduğundan kesinlikle emindi. Endişeli kadın ona ne olduğunu görmek için koştu, zarar görebilir. Mahzen merdivenlerin aşağısındaydı ve orada bebekli bir kutu buldu.

Irna, zavallı, çaresiz bebeği ıslak, yarı karanlık bodrum katında soğuk zeminde görünce şaşırdı. Masha, polis memurlarına göre yaklaşık 3 aylık olabilecek terk edilmiş bebeğin yanında oturuyordu. Masha sayesinde bebek ısındı. Ne kadar zamandır orada olduğunu kimse bilmiyordu. O olmazsa, bebek donmaktan ölebilir.

Ambulans geldiğinde Masha, bebek için endişeleniyordu. Çocuk hastaneye götürüldüğünde, Masha sokakta uzun süre oturup ambulansın dönmesini bekledi. Polise göre, bebeğin durumu iyi, anne ve babasını aramaya başladılar. Kahraman kedi Masha şimdi sadece komşuları tarafından beslenmekle kalmıyor. O artık bir tür adam tarafından evlat edindi. Sonsuza kadar sıcak bir yuvaya sahip olmayı hak ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: