Kahraman ve zeki bir köpek sahibinin hayatını kurtarabildi

Köpeğin sahibinin hayatını kurtardığını duymak inanılmazdı. Memur Jeff Gonzalez devriyede olduğunda bir sokak köpeği yanına geldi. Polis, sokak köpeği olduğunu düşündü. Aslında, bu farklı bir hikayeydi. Köpek, adamı kendisini takip etmesine ikna etmeye çalışıyordu. Memur sonunda köpekle birlikte Visconsin ili Germantovn şehrine gitti.

O oldukça beklenmedik bir davranıştı. Aniden köpek bir evin önünde durdu. Adam şimdi neyin yanlış olduğunu anladı. Koridorda pijama giymiş cansız yatan bir kadın vardı. Gerçekten dışarıda çok soğuktu. Görevli onun öldüğünü düşündü.Sonra nabzını kontrol etti ve neyse ki kadın yaşıyordu. Gonzalez hemen ambulans çağırdı.

Kristal hastaneye kaldırıldı. Köpeği Johnn Boy, efendisinin hayatını kurtardı. Kadın, tedavisinden sonra iyileşti. İnanılmaz olaydan sonra köpeğin kahramanlığı herkesi şaşırttı. Eğitimli bir köpek değil, sadık arkadaştı.

Crystalın eve döndüğüne mutluyuz. Köpeği takip eden görevliye teşekkürler.John Boyun sonsuza kadar mutlu yaşayacağından eminiz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: