Kedi hasta köpek arkadaşına bakar

Bu yetişkin köpek artık on altı yaşına giriyor. Ancak ne yazık ki Shino hastadır.O zaten oldukça yaşlıdır. Aynı zamanda Shino adı Ku olan harika bir kedi arkadaşı olduğu için hastalıktan korkmuyor.

O arkadaşlara ek olarak evinde yaşayan beş kedi daha vardır ama sadece Ku onun en yakın arkadaşı oldu. Shino çok yorgun hem de hasta görünüyor. Artık gençliğinde sahip olduğu aynı bedeni, hafızası yoktur. Bazen Shino en kolay şeyleri bile unutur.

Fakat Shinoya her gün kedinin ona yaklaşması, onu selamlaması ile başlar. Kedi, köpeğin kendine bakmasına yardımcı olur.O arkadaşlar her günü beraber geçirirler. Onlar birlikte rahatlarlar ve oynarlar.

Kedi köpekle her yere gider. Onlar ayrılmaz hale geldiler. Kedi, hiç kimse gibi, köpeğin talihsizliğini anlıyarak arkadaşını özenle ve yardımla çevrelemeye çalışıyor. Ku, köpeğin hastalığa dikkat etmemesine, her gün hayattan zevk almasına yardımcı olur.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: