Kedi yavrusunu eve getiren cesur köpek

Crosby adında bir köpek yavruları ve diğer tüm hayvanları sever. Kardeşler arasında büyümüştü, başka bir hayat düşünemiyordu. Ancak son zamanlarda Crosby, en iyi iki arkadaşına veda etmek zorunda kaldı.Köpeğin sahibi “Yaklaşık altı ay önce arkadaşını kaybetti.Sadece bir ay önce, Crosby sekiz haftalık olduğundan beri sadık arkadaşı olan köpeğin arkadaşını kaybetti” dedi.

Birkaç hafta önce ev sahibi her zamanki gibi eve döndü.Geçmişte mutlu Crosby, arkadaşını gördüğünde her zaman heyecandan ağlar ve onu sıcak bir şekilde karşılardı.Ama bu sefer köpek alışılmadık şekilde ölçülü davranıp adamı doğruca banyoya götürdü.Banyoda yetenekli bir kedi yavrusu tüm gücüyle havlıyordu. Genç adam etrafta dolaşıp misafir hakkı soruyordu. Bazı komşular daha önce görmüştü ama kimse kime ait olduğunu bilmiyordu.

Sahip kediyi veterinere götürdü. Sadece birkaç gün önce sterilizasyon ameliyatı geçirdi. Muhtemelen, muayene sırasında dört aylıktı. Veteriner, adamı yavru kediyi bir barınağa götürürse, barınaklar uzun süredir kalabalık olduğu için büyük olasılıkla orada ötenazi uygulanacağı konusunda uyardı.

Kahramanımız savunmasız kedinin sokaklarda dolaşmasına izin veremezdi.Crosby yeni kız arkadaşını çok seviyor gibi görünüyor. Böylece genç adam yavru kediyi eve götürüp beraber yaşamaya başladılar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: