Kıskançlık hakkında

Bir halterci yeni bir rekor kırdığında onu kıskanır mısınız? Peki ya sporcu? Ya rekor sahibi bir dalgıçsa?

Bildiğiniz tüm insan başarılarını, kıskançlıkla bakabileceğiniz her şeyden ayrı olarak listelemeye başlayın. Aşağıdaki gerçeği fark edeceksiniz ․ Bu mesleğe, yaşam tarzına ne kadar yakınsanız, kıskanma olasılığınız o kadar artar. Ünlü oyun gibi, soğuktur, sıcaktır, daha sıcaktır, yakar. Son sözden, diğer oyuncuların ne sakladığını gözünüz kapalı tahmin edebilirsiniz.

Bir başkasının başarısı mesleğinize, ilgi alanlarınıza ne kadar yakınsa, kıskançlığı yakma riski o kadar büyük olur, kıskanç kişinin ilk önce yaşadığı korkunç bir duygu.

Artık kıskançlıktan nasıl kurtulacağınızı biliyorsunuz, çok acı bir deneyim ․ Kişiliğinizi çevrenizdeki dünyada geliştirin, kendinize sadık kalın, asla kimseyi kıskanmayacaksınız.

Kıskançlık, çoğunlukla kişiliğinize yabancılaştığınız yerde doğar. Kıskançlık, her şeyden önce kendinizi diğerlerinden ayırt etmediğinizde gelişir. Kıskanıyorsanız, kendinizi bulamamışsınız demektir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: