Köpek doğmamış kız kardeşini çoktan sevdi

Köpekler, sadakatleriyle insanları şaşırtmaktan asla vazgeçmezler. Kahramanlıklarıyla ilgili her zaman birçok hikaye duyuyoruz, bugünkü hikayemiz de çok ilginç, sosyal ağlarda oldukça popüler. Nazik sahibi Juliana ve ailesiyle Brezilya’da yaşayan sevecen bir köpek olan Penelope ile tanışın.

Juliana hamileyken, köpek her şeyi anlıyor gibiydi. Karısına karşı çok dikkatliydi; yeni kız kardeşini dört gözle beklediği belliydi. Karnına yaklaştı ve okşadı, küçük olana büyük sevgisini ifade etti. Videosu çok harika, internette oldukça popüler oldu.

Penelope her zaman çok kibar ve ilgiliydi, ancak bu süre zarfında sevgi dolu karısına daha çok değer veriyordu. Juliana, kızının ona iyi bakacak sevgi dolu bir arkadaşı olacağından şüphesi yoktu.

Köpeğin tepkisi tüm yorumları yaptı. Sadece kadını değil tüm dünyayı hayrete düşürdü. Neredeyse iki milyon kez görüntülendi ve binlerce insan bundan heyecanlandı.

 

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: