Köpekleri seven iyi postacı

Köpekler dünyaki en arkadaş canlısı hayvanlarıdır. Kanıta ihtiyaç yok. Bunu her zaman davranış, tavırlarıyla kanıtlar. Postacıları sevmeyen çok köpek oluyorken, bu içileri seven köpekler de var. O hikaye, postacıların ile köpeklerin aslında iyi arkadaş olabileceğini kanıtlıyor.

Texastan Aaron Hernandez iletişime açık olan 5 köpeğe sahip. Geçtiğimiz haftalarda mahallelerinin postacısı değişti.Sanki yeni çalışan köpek sever bir insan.Aaronun evinin önünden her geçtiğinde, gayretli köpekleri selamlar.

Güvenlik kameralarını kontrol eden Aaron, adamın köpeklerini birkaç kez ziyaret ettiğini gördü.Postacının adımının değerlendirilmesi gerektiğine karar verip videolardan birini internette yayınladı. Aaron, postacı evde olmadığı zaman köpeklerin yanında olduğunu belirtti.

Köpeklerin sıcak karşılamalarına bakılırsa, artık nazik bir insanla arkadaş oldukları açıktır.İnsanlar postacının güzel davranışına olumlu tepki gösterdiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: