Küçük kedi annesini yardıma çağırdı ama gelmedi

Sasi adındaki bu küçük kedi evin bahçesinde bulundu. Çocuk çok yüksek sesle annesini yardıma çağırdı. Yardım çağrısı ev sahiplerinin dikkatini çekti. Yavru kediye sarıldıklarında, büyüklüğüne şaşırdılar. O çok küçüktü.

Ne yazık ki, küçük gözlerini açar açmaz yalnız kaldı, bu yüzden sevgili annesini yardıma çağırdı. Bebeği bulan ev sahiplerinin daha sonra anlattıklarına göre, annenin bazı nedenlerle gelmediğinden dolayı, onu beslemeye çalışmak için yanlarına almışlar, ancak çocuk kendi başına yiyemedi.

Bu, Sassinin yeni koruyucularını çok endişelendirdi. Gençler, çocuğu iki saatte bir biberonla beslemeye zorlandı. Kedinin harika bir iştahı olmasından memnundur. Kedi yavaş yavaş stresinden kurtuluyordu. Sassie 140 gramdan fazla değildi, ancak haftanın sonunda 180 gram ağırlığındaydı. Küçük çocuk, küçük şişeyi kendi başına tutmayı ve patileriyle yemeyi bile öğrendi.

Sahipleri, bebeği canlı ve güçlü tutmak için her türlü çabayı gösterdiklerini söylüyor. Zamanla gözleri faltaşı gibi açıldı ve yürüyüşü daha kendinden emin oldu. Bir buçuk ay sonra kedi yarım kiloydu.İnsan sevgisi ve bakımı sayesinde bebek güzel bir kediye dönüşmeye başladı.Kedinin yeni sahipleri, böyle bir kader hediyesi ile çok mutlular.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: