Küçük köpek sonunda sevgi dolu bir aile buldu

Bu küçük köpeğin adı Zhangot Ratabaga. Sokaktan sonra yerel barınakta bulundu. Çocuk korkudan titreyerek kafesinin köşesine sıkıştırılmıştı. Görünmeyecek kadar derine inmeye çalıştı. Köpeğin neler yaşadığı, neden bu kadar korktuğu bilinmiyor fakat o durumda çocuk barınakta iki ay yaşadı.

Hayvanı “evlat edinmeye” gelen potansiyel sahipler onu beğenmiyordular. Ancak bir gün nazik bir adam yine de onu fark etti. Güzel köpeğe bakar bakmaz evlat edinmeye karar verdi. Evet, hayvan korkmuştu ama bu gelecekteki sahibini rahatsız etmedi. Köpeğin de yabancıya güven duyması ilginçtir.

Hayvan dikkatlice kafesten çıktı ve korkmuş duran kişiye yaklaştı. Köpek başını ziyaretçinin ellerine koydu,ve hemen kahramanımızı da yanına almak istediğini anladı.Gergin ve utangaçtı ama sahibinin köpeği karşısına çıkınca hemen mutlu oldu.

Köpek, köpeklerle çevrili olmaya alışıktır, bu yüzden dört ayaklı arkadaş hemen onun güvenini uyandırır. Bir süre sonra, küçük Rasti Ratabaga neşeli, canlı bir “çocuk” oldu. Tabii ki, genellikle keskin bir ses duyarsa korkar, ancak genel olarak, sahipleri onun biraz aptal olduğunu söylüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: