Küçük sokak köpeği polislerden kendisini evlat edinmesini istiyordu

O gün iki polis şehrin sokaklarında devriye geziyordu. Sonrasında Los Angeles sokaklarında dolaşan küçük yavru gördüler. Çocuk polisi fark eder etmez hemen onları takip etti.

İlk başta, memurlar, köpeğin kaybolabileceğini düşündüler. Sonra sahibi olmadığı ve sokakta yaşadığı ortaya çıktı. Neyse ki iyi insanlarla tanıştı çünkü memurlar ona çok iyi davrandı.

Küçük köpeği kollarına aldığında Memur Tavera’nın kalbi eridi. Bebeği kurtarması gerektiğini anladı. İki polis memuru, köpeğe barınak bulmak için hayvanı karakola götürdü.

Ancak yolda her şey değişti. Küçük yavru karakola gidene kadar polislere,e sarılıp sarılmayı bırakamadı. Polislerden biri yavrunun tavrından o kadar etkilendi ki çocuğu evlat etmeye karar verdi.

Görevliler köpeğe Hobart adını verdi. Hobart küçük olmasına rağmen büyük kalbini, cesaretini açtı. Sokaklarda hayatta kalacak kadar cesur değil.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: