Leyla Özcan: TV sunuculuğu beni yaşatan hayat

Bu defa sevilen TV sunucusu Leyla Özcan ile konuşuruz. Pek çok sorunun parantezini birlikte açmaya çalışırız. 

“Sen okuryazarlık ve şablon dışı davranışla fark edilmeyi başardın, bunu nasıl yapabildin?”

“Her şeyden önce böyle bir görüş için teşekkür ederim.Kendini olduğun gibi sunmalısın, özellikle ülkemizde hepimiz birbirimizi çok iyi bildiğimiz için asla senden fark edilen karakter meydana getiremezsin. Biçimsel her şeyin çok kısa bir ömrü olduğu için asla kasten hiçbir şey yapamazsın.”

“Siz çok sevildiniz, okuyazar bir TV sunucusu olarak fark edildiniz, son zamanlarda sizi başroldeki aktör olarak gördük. TV sunuculuğunu bırakacağınız mümkün mu?”

 “TV sunuculuğu beni yaşatan hayattır. Meslek olarak gazeteciyim, TV sunuculuğu alanında oldukça uzak bir yol geçtim, kendimi yeni bir şeyle sunmak için sürekli öğrenip öğrenmeye devam ederim. “Geçmiş” dizisinin güncel dizilerinden bazıları bir yıl önce çekildi, kendimi bu alanda denemek için gerçekten mutlu olduğumu söylemeliyim.”

“Başrol bana verilmek için teşekkür etmekteyim, ama çok sert yoğunluğumdan dolayı artık çekemem. Ayrıca oyun arkadaşımın bu projede rol almaya devam edeceğini reddettiğini bilerek nihai bir karar vermeye zorladı, çünkü biz ana karakterlerdik, seyirci bu çiftin oyununu çok sevdiği için başka bir arkadaşım olsa da artık görülmezdi. “Geçmiş” ekibine büyük başarılar diliyorum. Herhangi bir zaman kendimi aktör olarak sunacağımı, kendimi göreceğim bir projenin olacağını bilmem, ama TV sunuculuğu benimdir, kendimi sadece burada dolu hissederim.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: