Mehtap Gültekin:2008 yılında olduğum gibi olsaydım bu artık ilginç olmazdı

Bugün Mehtap Gültekin ile konuşuruz.

“Siz skandal bir şarkıcı unvana sahibiz, ama sanki son zamanlarda skandalların merkezinde bulunmazsınız, acaba sebebi evlilik mi?”

“Bu da var, ama sanatçının her zaman değişmesi, daha ilginç olması ve aynı kalmaması gerekiyor. Bence ben 2008 yılında olduğum gibi olsaydım bu artık ilginç olmazdı. Skandalların yeniden olacağını söylemek isterim, bu şarkılarıma, videolarıma ve röportajlarıma bağlı.”

“Defalarca evli erkeğin sizin için “ölü” bir adam olduğunu kaydettiniz.“Ölü” bir erkekle evlenmenize ne sebep oldu?”

“Öncelikle şunu belirteyim ki benim için “ölü” erkek evlenip boşanmış yerine derin evli erkektir. Eşim ise onunla buluştuğumda boşanmıştı.”

“Siz uzun süredir sahanede olan şarkıcılardan biriysiniz, solo konser vermemenizin sebebi nedir, maddi sıkıntılar veya salonu “doldurma” korkusu?”

“Bu yıl sahnede 30. doğum günüm. Çok insan solo konser hakkında sorar. Eğer bir solo konserim olsa, en iyisi yani harika sıçrama efektleri, ışıklar ve harika bir gösteri ile olmalı.Tüm bunlar büyük paraya bağlı.Salonu doldurmayı düşünmem çünkü harika bir konser olursa herkes bunu izlemek ister.” 

“Büyük ölçekli küresel ödüllere katılmazsınız. Bunu nasıl yorumlarsınız.”

“Burada akrabalık ilkesi geçerli. Ne kadar istenen ve yetenekli olursanız olsun ödülde herhangi bir tanışınız yoksa görmezden gelir. Büyük Türk ödüllerinde o kadar popüler olmayan ve tanınmamış sanatçılar ödül alır. Söz konusu akrabalık ilkesidir.Çalışmalarımı fark eden, çalışmalarıma ödüller veren bloggerlara teşekkür etmek istiyorum.İnsanların beni ne kadar sevdiğini görürüm.” 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: