Ölmekte olan insan sevgılı köpeği için kusursuz bir sahip arıyor

Bir gün John Weston, 6 aylık ömrü kaldığına dair yıkıcı bir teşhis aldı. Böylece komşusu ölene kadar anlamlı bir hayat yaşamayı teklif etti. Johna bir köpeği evlat edinmesini ve köpekle vakit geçirmesini tavsiye etti. Adamın beynini etkileyen bir sinir hücresi hastalığı vardı.

Johnun komşusu Sherry Franklin, Köpek Kurtarma Merkezinin kurucusudur. O Paw-Paw adlı köpeği hasta adama getirdi. Bu köpek, Johnun sağlığı için altı ay yerine üç buçuk yıl yaşadığı kadar mükemmeldi.Johnun akrabaları, adamın PawPaw ile olan dostluğu sayesinde daha uzun yaşadığına inanıyor. Köpek sahibini sevip hep yatağında uyurdu.

2019 baharında John, Sherryden PawPawı evlat edinecek en nazik aileyi bulmasını istedi.John, güzel bir köpeği evlat edinmek isteyen tüm insanlarla tanıştı.Bernie Nobb adında adamı tercih etti. Johna göre, Pow Pow ile Bernienin birbirini bulması gerekiyordu. Adam, köpeğinin Bernie ile iyi vakit geçireceğinden emindi. Sonunda, John sevgili köpeğini ölümünden sonra adama vermeye karar verdi.

John birkaç gün sonra vefat etti. Arkadaşı ve en iyi arkadaşı, köpeğe delice aşık olan yeni bir sahibine verildi. 16 yaşındaki kıdemli köpek, şimdi diğer iki kurtarma köpeğiyle birlikte hayatının tadını çıkarıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: