Retriever, kurtarılan küçük kediyi şaşkınlıkla karşılıp ona sarılır

Bazen yeni bir evcil hayvanla tanışırken hayvanların kafası karışabilir. Köpek Lucynin ve yeni arkadaşı Joeynin çarpıcı görüntüleri TikTok’ta 15 milyondan fazla görüntüleme aldı.

Lucy, sahipleri tarafından her zaman sevilen güzel bir Retrieverdır. Ancak bir gün aile küçük bir kedi yavrusu evlat edinmeye karar verdi.Köpek tüylü küçük topu ilk gördüğünde nasıl tepki vereceğini bilemedi.Lucy kuyruğunu sallayarak kedinin etrafında dolaşmaya başladı. Ona yaklaşıp kediyi okşamaya çalıştı ama sonra fikrini değiştirdi ve ona baktı.

Yeni hayvanı incelemeye çalıştığı belliydi. Sahiplerinden hep gördüğü sevgiyi paylaşmak istemiyordu.Öte yandan, kedinin Lucynin adımlarını şaşkınlıkla takip etmesi çok komik.Neyse ki, bu en güzel iki evcil hayvanın ilk buluşmasıydı. Daha sonra arkadaş olmuşlar, artık onları ayrı görmek imkansız.

Sahipler, insanlara kendilerini ne kadar iyi anlaştıklarını göstermek için videoyu yayınladı. Videolardan birinde, küçük Joenun Lucynin arkasına tırmandığını görmek çok dokunaklı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: