Sevgili köpeğiyle uyumaya yataktan gizlice çıkan bebek

Paige Knudtson, çocuğunun doğumundan önce 2 yaşındaki boks köpeğini evlat edinmeye karar verdi. Aslında, köpekler ile yeni doğanlar arasında özel bir bağlantı olduğunu fark etti.

Evcil hayvanın arkadaştan daha fazlası olduğu belli. Bu narin yaratık her zaman efendisini takip edip ona sarılırdı. Finn nihayet doğduğunda, köpeğin hayatı anında değişti. Bu iki sevgili dost artık birbirinden ayrılmaz.

Bebek uyuduğunda veya yemek yediğinde, köpek onu asla rahatsız etmez. Birbirleriyle oynarlar, zamanlarının çoğunu birlikte geçirirler. Bebek hasta olduğunda hayvan bunu hisseder, başını bebeğin göğsüne koyarak onu sever.

Küçük çocuk büyüdüğünde, ebeveynleri çocuğa kendi odasını ve yatağını vermeye karar verdi. O, Finnin yatağında tek başına uyuması gerektiği anlamına geliyordu. Fakat son zamanlarda Paigge kameraya inanılmaz bir şey kaydetti.

Hayvan döşemede uyurken, Finn uyandı, gizlice yataktan kalkıp arkadaşına katıldı. Finne en güzel çözüm, köpeğin yanında uyumaktı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: