Sevgili kopekleriyle seyahat için uyarlanabilir kayık inşa eden adam

Çoğu evcil hayvan sahibi de evcil hayvanlarını sevip önemser. Ancak evcil hayvanlarına özel önem veren bazı insanlar var. David Banson, iki golden retriever ile seyahat etmekten hoşlanan Vermonttan emekli bir ortopedi cerrahıdır. Onlarla her zaman arabayla, hatta kendi uçağıyla gezer.

Köpeği Susie’nin suyu sevdiğini fark eden adam, köpek için bir kayık inşa etti. Başlangıçta iki kişi için tasarlanmıştı, ancak David kısa süre sonra koltuklardan birini Susieye uyarladı. Susie su yolculuğunu seviyor gibi görünüyordu.

Yıllar geçtikçe, David başka bir retriever olan Gingere uyarladı. Şimdi ise kayığı üç kişilik olarak yeniden inşa etti. Ginger, David ile macera seyahatlerini beğeniyor.

Ne yazık ki, Susie ve Ginger öldü. David, köpekleriyle mutlu bir ilişkisi olduğunu öğrendiğinde mutlu oldu. Şimdi adam ve karısı başka yavruları da evlat edinip onları su gezilerine götürüyorlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: