Tuzaktan kurtarılan tilki evcil hayvan oldu

Bu tilkinin hikayesi oldukça hüzünlü başladı. Vahşi hayvan, iplere takılarak mahsur kaldı.Tilki çıkmayı başarsa da vücudunda bıraktığı yaralar kendi kendine iyileşmeyecekti.Vahşi yaşam rezervinin çalışanları tilkiyi buldu. Tabii ki, yaralı hayvan onlara götürüldü, ona yardım etmeye çalıştı. Sonunda onu iyileştirmeyi başardılar, ancak hayvanın hikayesi burada bitmedi.

Her şey İngiltere, Warwickshire kentinde oldu. Neyse ki, tilkinin ciddi yaralanmalardan tamamen kurtulabileceği çok iyi bir rehabilitasyon merkezi var.Doktorların beklediği gibi, iyileşme bir aydan fazla sürdü. Bu nedenle, artık tamamen iyileştikten sonra artık vahşi doğaya gidemez.

İnsanlarla geçirdiği süre boyunca tilki vahşi doğada hayatta kalamayacağı kadar alıştı. Bu hikayeyi öğrenen Jeff Grukok adında bir adam, tilkinin sahipsiz bırakılmasından hoşlanmadı. Onu kendine almaya karar verdi. Herkesin şaşırdığı Roxie adlı tilki, en sıradan evcil köpek gibi davranmaya başladı.

Köpekler de dahil olmak üzere diğer evcil hayvanlarla arkadaş oldu ve onlarla eğlenmeye başladı.Roxy köpek maması yemeyi sever, en sevdiği sepetinde uyuyor, sık sık Jeff’in 19 yaşındaki kızı Rosie ile yürüyüşe çıkıyor. Roxynin güzel bir evi ve iyi arkadaşları var. Mutluluk için başka ne gerekiyor?

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: