Yaramaz ve akıllı köpek sahipleri ile tatile çıkmak istiyordu

Eylül ayının sonlarında, ABD’den bir çift olan Jared ve Christie, havaalanında uçuş için kontrol edildi.Çift, Las Vegas’ta birkaç gün geçirmeye karar verdi. Valizlerini salonun yanındaki teraziye koydular ve limiti aştığına şaşırdılar.

Ayrılmadan önce çift, bavulun ağırlığını dikkatlice kontrol etti, yerleşik normlara uyuyordu. Ancak Jared ve Christine havaalanında çantayı açtıklarında şaşırdılar. İçeride sahipleriyle birlikte dinlenmeye karar vermiş bir evcil hayvan vardı.

Iki adlı bir köpek, sınırlı erişime sahip yerlerde saklanmayı sever. Ancak, sahipleri, Ikinin uçuştan önce bagaj taşıyabileceğini hayal edemezdi. Çiftin planlarını gerçekleştirebilmeleri için havaalanı çalışanı köpeğe bakma konusunda onlara yardım teklif etti.

Havalimanının hayvansever çalışanı, köpeğin yola çıkmadan önce bulunmasına sevindi, aksi takdirde hayvan uçuş sırasında boğulabilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: