Yetim fil Labrador Retriever ile arkadaş oldu

Filler kibar ve sevgi dolu hayvanlardır. Barışı ve sessizliği severler. Ancak bazen yaşam deneyimleri onları kısıtlanmış, iletişim kuramayan yaratıklar haline getirebilir. Şimdi bu Retriever Bella ile özel bir ilişkisi olan Bubbles hakkında. Onlar Güney Kaliforniyadaki Beach Safaride yaşıyor.

Arkadaşlıklarına saatlerce hayran olabilir ve yorulmazsınız. Su oyunları oynayarak vakit geçirmeyi severler.Bella’nın gezegendeki en uzun ve en güvenli koltuğu Balonlar. Köpek filin sırtına oturmayı sever. Kesinlikle birlikte harika vakit geçiriyorlar.

Bubbles 32 yaşında bir Afrika filidir. Hayvan çocukken, ebeveynleri dişleri için öldürüldü.Böylece, zavallı fil korunup uzun yıllar arkadaş olmadı.3 yaşındaki Bella, Babels’e yeniden gülümsemeyi ve hayatının tadını çıkarmayı başardı. Şimdi mutlu fil 9 ton ağırlığında ve 9 fit boyunda.

Bu sıra dışı dostluk sosyal ağlarda yayıldı. Birçok kişi arkadaşlığa sıcak yorumlarla yanıt verdi. Bu tür ve yaş tanımayan dostluğun gücüdür.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: