Zeynep Atacan: Modellik ise benim için daha çok bir hobi

Bugün şov dünyasının güzelliklerinden biri olan model Zeynep Atacan ile parantezleri açmaya çalışırız. Adıgeçen unvanını resmen kazandı. 

“Model olmaya nasıl karar verdiniz, güzellik yarışmalarına nasıl katılmaya başladınız, acaba böyle cesur adımlar atmak kolay mı?

“Meslek olarak avukatım, modellik ise benim için daha çok bir hobi. Şarkı söylediğimden de iki yıl geçti, bu hayatımın ayrılmaz bir kısmı oldu. Birçok yarışa katıldıktan sonra yaratıcı bir mola verdim. Geçmiş yıl çok ünlü bir uluslararası yarışmaya katılmaya davet aldım ama buna çok az zaman kaldığı, ayrıca maddi problemlere sahip olduğum için katılamadım. Bu yıl da üç davetim var, ama hazırlık sürecinin emek yoğun ve sorumlu olduğu için sadece birini kabul ettim.

“Facebook sayfanızda var olan açık ve serbest tür fotoğraflar model hayatında sizi tamamen profesyonel hissettiğinizi kanıtlıyor.Bir gün Batılı modellerin örneğini izleyerek kendinizi tamamen çıplak görmeniz mümkün mü yoksa bu durumda Türk düşünce tarız kariyerinize engel olacak mı?

“Fotoğraflarım gerçekten fazla samimi saymam, ama çoğunluk böyle düşünüyorsa  sükûnetle kabul ederim. Bu anlamda hiçbir kompleksim yok, hissettiğim gibi yaşarım. Gerek kendime gerek başkalarına karşı dürüst olmalıyım.Beni tamamen çıplak göremezsiniz, ama bu türü beğendiğimi yalanlamam. Ben güzelliğe ve sanata yana olurum.

“Çok sık güzel kadınlar hayatlarının süresinde yalnız kalırlar, bu anlamda hiç korkunuz yok mu?

Haklısınız, sık sık böyle olur. Özel hayatımın nasıl olacağını bilmem ama yalnız kalmayacağımı, kalamayacağımı düşünürüm. Aile kurmak benim için çok önemli, karakterimin ve işimin buna engel olmayacağından umur duyarım.”

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: